http://mysand.msnyou.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üye Girişi Yapmak İçin =] En Alta İnin xD

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YanLıŞ AnLaDı...

YazarMesaj
ShOuT
Harbi Üye xD
Harbi Üye xD
ShOuT

Kadın

YanLıŞ AnLaDı... Empty
MesajKonu: YanLıŞ AnLaDı...   YanLıŞ AnLaDı... Icon_minitimePtsi 1 Ara. 2008 - 23:31

Oldukça yakışıklı ve cüsseli kısaca her hali ile dört dörtlük bir adam bardan içeri girer.yanında da bir devekuşu bara yaklaşırlar ve adam barmene seslenir;

-bana bir viski

Devekuşunu göstererek
-buna da bir bardak su der ve içtikçe içerler.
Sonra adam

-hesap der.

Barmen

-27$ 45 cent der.
Adam elini cebine atar.cebinden çıkardığı paranın hepsini bırakır çıkar.barmen sayar tamı tamına 45 cent.
Adam ve devekuşu ikinci gün yine gelirler içerler.

Hesap der 36$ 18 cent adam elini cebine atar bütün parayı bırakır çıkarlar.

Barmen sayar 36$ 18 cent barmen şaşkın olayın sırrını çözmeye çalışıyor üçüncü gün ,dördüncü gün adam ve devekuşu geliyor gece geç saatlere kadar içiyorlar hesap ne kadar olursa olsun eline cebine atıyorbütün parayı bırakıyor barmen sayıyor hesap tam ne eksik ne fazla barmen kafayı yemek üzere dayanamıyor ve bu işin sırrını soruyor adam anlatıyor;

-bir gün aladdinin sihirli lambasını buldum cin çıktı ve bana üç dilek dilememi söyledi bn de diledim….
1.çok yakışıklı ve kadınların hayran olduğu bi tipim olsun
2.her yerde ve her zaman ne kadar paraya ihtiyacım olursa olsun elimi cebime attığımda hazır olsun.

Barmen paranın sırrını öğrenmiş ve rahatlamıştır sonra devekuşunu göstererek sorar;

-peki bu ne bu?
Adam cevap verir,

-ha o mu

3. dileğim der…beni hiç yalnız bırakmayacak uzun bacaklı bir piliç istemiştim yanlış anladı şrfsz Very Happy Razz
Razz Razz Idea Very Happy Razz

YanLıŞ AnLaDı...
1 sayfadaki 1 sayfası